Ana Sayfa / Sağlık / Grip salgınından korunmak için EST 1923 Cool Care antibakteriyel serisi yanınızda

Grip salgınından korunmak için EST 1923 Cool Care antibakteriyel serisi yanınızda

Ellerin çeşitli yerlere temasıyla bulaşabilen ve elde üreyerek bizi hasta eden birçok bakterinin vücutta enfeksiyona yol açması, insan sağlığını tehdit ediyor. Bu açıdan ellerin sık sık su ve sabunla yıkanması öneriliyor. Ancak suya ve sabuna kolay ulaşamadığınız zamanlarda, okulda, otobüste, işyerinde mikroplardan korunmak için el hijyeni sağlamak büyük önem taşıyor. http://shop.eyupsabrituncer.com/ online alışveriş sitesinde tüketicilere sunulan bu özel seri güvenilir bir kurtarıcı oluyor. EST 1923 Cool Care antibakteriyel jel ve antibakteriyel sprey ürünleri bakterileri öldürüp üremelerini engelleyerek insan sağlığına zararsız kılıyor. Koruyucu madde içermeyen formülündeki E vitamini ve nemlendirici özler sayesinde cildinizi besleyerek canlanmasına yardımcı oluyor.

91 yıldır Türkiye’nin geleneksel antibakteriyel ürünü olan “kolonya”nın üreticisi olan Eyüp Sabri Tuncer’in Yönetim Kurulu Başkan Vekili Engin Tuncer, “Yıllardır özellikle limon kolonyası ile hijyen sağlama alışkanlığında olan Türk halkı kaliteli ve güvenilir antibakteriyel ürünleri de yoğun bir şekilde kullanmaya başladı. Bizce bu antibakteriyel ürünler her evde, iş yerinde, çantada ve cepte, özellikle de her çocuğun okul çantasında bulunması gereken ürünlerdir. Sağlığına önem veren, bilinçli tüketicilerin tercih ettiği bu ürünlerin aslında yalnızca salgın dönemlerinde tüketilmesi değil, insan sağlığını korumak üzere sürekli kullanılması gerekli. Gün içinde suya ve sabuna ulaşılamayan yerlerde, ellerde zararlı bakterilerin ve mantarların oluşumunu engellemek üzere belli sıklıkta düzenli olarak kullanılması gerekiyor. EST 1923 Cool Care Antibakteriyel El Hijyen serisinin anti-mikrobiyal etkinlik testleri Türkiye’nin seçkin üniversitelerince yapıldı. Bu ürünlerimizi tüm tüketicilerimiz gönül rahatlığı ve güvenle kullanabilirler” şeklinde konuşuyor.

Cool Care Antibakteriyel El Hijyen serisi ürünlerinin, bakterilerden arındıran antibakteriyel ve mantar enfeksiyonunu engelleyen antifungal etkileri rapor sonuçları ile belgelendi. Serinin antimikrobiyal etkinlik testleri Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı tarafından test edilip onaylandı.

EST 1923 Cool Care Antibakteriyel El Temizleme Jeli’nin http://shop.eyupsabrituncer.com/Antibakteriyel-Jel adresindeki %30 indirimli satış fiyatı 6TL. Antibakteriyel El Temizleme Spreyi’nin http://shop.eyupsabrituncer.com/Antibakteriyel-Sprey adresindeki %30 indirimli satış fiyatı ise 6 TL olarak müşterilerine sunulmuştur.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İlginizi Çekebilir

Geç Algılama ve Anlama Durumu İçin Ne Yapılmalı?

Günümüzde öğrenme çocukluk döneminden başlar. Bir insanın öğrenmesi hiçbir zaman bitmez, yaşı ilerledikçe çeşitli konularda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir