Ana Sayfa / Yemek / İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Kürü

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Kürü

Göğüs büyütme işlemleri genelde silikon desteği ile gerçekleştiriyor. Kimi kadınlar göğüslerini küçültmek için ameliyat yaptırsalar da büyük bir çoğunluk genelde göğüslerini büyütmek istiyor. Fakat yapılan en ufak bir hata kişinin ömür boyu dış görünüşünden rahatsız olabilmesine neden oluyor. Bu yüzden alternatif tıbbın önemli isimlerinden biri olan İbrahim Saraçoğlu bu konuda da ihtiyaç sahiplerine yardımcı oluyor.

Göğüs Büyütmek İçin Ne Yapılır?

Göğüs kimi zaman kadınların daha kadınsı durmasına yardımcı olurken kimi zamanda giyilen bir kıyafetin yakışıp yakışmamasına kadar etkili olabiliyor. Bu kişiden kişiye göre değişen kriter olsa da genel olarak kadınlar büyük göğüslere sahip olmak istiyor. Bunun genetik bir durum olduğunu göz önünde bulundurulması gerekiliyor. Ancak bazı yöntemler de kimi zaman çözümsel olabiliyor. Göğsün büyük görünebilmesi için üretilen gerek iç çamaşırları gerek kıyafetler ya da detsek aparatları her ne kadar kadınların gününü kurtarsa da ne yazık ki kalıcı bir etki bırakmıyorlar.

Eğer kişi göğüslerini kalıcı olarak büyütmek için bir çözüm yoluna başvurmuşsa aklına öncelikle silikon ameliyatları aklına gelecektir. Ancak silikonların da bir ömrünün olduğunu göz önünde  bulundurursak bunun pek de sık sık değiştirilecek bir uygulama olduğunu söyleyemeyiz. Kişinin sürekli olarak silikonlarını değiştirilmesi hem sağlığını olumsuz etkileyecek hem de tüm doğallığı yok edecektir. Bu sebepten dolayı bu pek de akla yatkın bir yöntem olmamalıdır. Göğüs büyütmek bir organ büyütmek olarak algılanılabilir. Bu da oldukça zor bir süreçten bahsettiğimizin benzetmesi olabilir. Doğal yöntemlerle göğüslerini büyütmek isteyen bir kişi bunun için öncelikle bitkisel ve doğal çözümlere başvurması gerekiyor. Bu da uzun bir süreç anlamına geliyor. Bu uzun süreçte kişi hem yediklerin hem de yaptığı spora dikkat etmelidir. Bir de göğüs büyütme masajları da etkili olabilir. Ancak bunun da düzenli olarak yapılması gerekecektir. Aksi halde hiç bir işe yaramayacaktır. Bir de kişi bazı etkili bitkilerden de faydalanabilir. Bizler sizler için bu bitkisel yöntemleri aşağıda paylaşacağız.

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Kürü Nasıl Kullanılır?

Doğal yöntemler sayesinde elde edeceğiniz büyük göğüsler hem sizin bıçak altına yatmadan büyük göğüse sahip olmanıza yarayacak hem de sizlerin daha dikkatli olarak hareketlerinizin kısıtlanmasına da engel olacaktır. Ancak şimdi sizlerle sizlerin göğsünde büyük bir değişiklik yaşatacak olan bu kür tarifinde asıl önemli olan nokta bu sürecin sürekli olarak devamlı sağlamanızdır. Ayrıca kişi bu süreçte yapacağı sporla beraber büyük göğüslerin kalıcılığını da sağlayacaktır. Sizlere vereceğimiz kürde bulunan bitkilerin doğru cinsini bulmak bu kür için oldukça önemlidir. Aynı zamanda kişi öncelikle şerbet otunu bir ay düzenli olarak kullanmalıdır. Bu otun kullanımı bir ay boyunca her gün olmalı ve ılık bir şekilde bu bitkinin suyundan içilmelidir. Daha sonrasında kişi hayıt tohumunu da tıpkı şerbet otu gibi bir ay boyunca düzenli olarak kullanıp yine aynı şekilde ılık bir vaziyette tüketmesi gerekecektir.

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Kürü Nasıl Hazırlanır?

Malzemeler:

  • Şerbet otu
  • Hayıt Otu

Hazırlanışı:

  1. Öncelikle bir bardak kaynar suyun içerisine beş altı gram kadar şerbet otunu atın.
  2. Daha sonrasında bu karışımın demlenmesini bekledikten sonra ılık olarak tüketin.
  3. Daha sonrasında da yine aynı şekilde hayıt otunu demleyip yine ılık bir şekilde için.
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İlginizi Çekebilir

İrmik Topları

Malzemeler 3 su bardağı süt 7 kaşık irmik 7 kaşık toz şeker 1 paket toz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir