Ana Sayfa / Sağlık / Orgazm Aşısı

Orgazm Aşısı

G noktası Nedir?

Kadınlar ya da toplum için sakıncalı, dile getirilmemesi gereken konulardan biri orgazm. Çoğu insan bu konuda konuşmaktan ya da yardım almaktan bile çekinir. Kadınların orgazm olabilmesinin birçok yolu bulunur. Kadınların orgazm olabilmesindeki en önemli yol klitorist. Bu aşamadan sonra kadınların vajinal orgazmı yaşaması için özellikle G noktasının uyarılması gerekir. Aynı zamanda G noktası ise klitorise çok benzeyen ve çok hassas olan bir alan olduğu bilinir. Kadınlardaki G noktası, vajinanın ön duvarında bulunan klitoristen yaklaşık olarak 4 ya da 5 cm geride yer alır. G noktasının bu kısımda olması, aynı zamanda erkeklerde yer alan prostat bezinin karşılığı. Kadınlarda da bulunan bu bezelere skene adı verilir.

Orgazm Aşısı Nedir?

Aşı

Birçok kadında orgazm sorunu meydana gelebilir. Artık günümüzde medyanın da desteği ile bu tür sorunlar konuşulabilir bir duruma geldi. Bu sayede cinsel sorunu olan çoğu kişi birbiriyle daha çok bilgi paylaşımında bulunmaya başladı. Çoğu kadın hiç orgazm olmadan cinsel hayatı olduğundan ya da istenilen kadar sıklıkla, şiddetle yaşamadıklarından dolayı tıbbi bir yardım arayışına giriyor. Oral şekilde alınan bazı ilaçlar, lokal olan kremler bazen çok işe yaramaz. Bu nedenle günümüzde en çok umut vaat eden orgazm aşısı tedavi yöntemleri arasında yer alır. Orgazm aşısı, G noktası adı verilen kemik ve lif karışımından meydana gelir. Aynı zamanda orgazm aşısı G noktası bölgesine enjekte edilir. Bu alanın daha çok büyümesi ve hassaslaşmasına yardımcı olur. Orgazm aşısı, kadınların daha rahat orgazm olmasına yardımcı olur ve cinsel hayatının daha düzenli, sağlıklı olmasını sağlar. Orgazm aşısını yapan sağlık kurumu ülkemizde çok az. Bu aşı daha çok genel anestezi ya da lokal anestezi verilerek, uygulanır. Orgazm aşısı ile sorunlu bölgeye enjekte edilen madde, vajinada 6 ay boyunca kalır ve bu süre sonunda ise kendi kendine kaybolur.

Orgazm Aşısı Neden Yapılır?

Aşı

Çoğu kadında cinsel ilişki anında penis, bazı pozisyonlarda G noktasını yeterli olarak uyaramaz. Bu nedenle östrojen hormonu ile vajina tabanı kalınlaşır. Böyle bir durumda kadınlarda yer alan G noktası uyarılmaz hale gelir. İlerleyen zamanlarda kadınların cinsel ilişkiden aldığı haz azalmaya başlar. Bu nedenle çoğu kadın cinsel ilişkiden zaman içerisinde soğur ve hatta bazı evlilikler bu sebep nedeniyle bitebilir. Kadınların yaşadığı bu tür cinsel sorunu tedavi etmek için, kadınlara orgazm aşısı tedavisi uygulanır. Bu sayede G noktası vajinada daha çok büyür. Aynı zamanda G noktasının vajinada daha dolgun duruma gelmesiyle penis, G noktasına rahat bir şekilde temas eder. Kadınların da cinsel ilişkiden aldığı mutluluk daha çok artar.

G Noktası Nasıl Büyütülür?

Aşı

Orgazm aşısı ülkemizde çok yaygın olmayan bir tedavi yöntemi. G noktasına yapılan müdahale ile kadınlar daha rahat bir şekilde orgazm olabilir. Hatta cinsel hazzı arttırmak için herhangi bir sorunu olmayan kişiler de uygulayabilir. Herhangi bir acı ya da ağrı yaşamaktan korkan kadınlar için, G noktası büyütme operasyonu genel olarak lokal anestezi şeklinde yapılır. G noktasının bulunduğu kısma derman enjeksiyon yapılır. Orgazm aşısı genel olarak 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Orgazm aşısı olan kişilerin hastanede yatmasına gerek olmadan, operasyon kısa sürede biter. Bu operasyondan sonra hastalar günlük hayatına ve yarım kalan işlerine devam edebilir. Hatta hiçbir sorun yoksa, operasyon akşamı bile cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Orgazm aşısının etkisi yaklaşık olarak 6 ya da 12 ay gibi bir süre içerisinde değişiklik gösterir.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İlginizi Çekebilir

Geç Algılama ve Anlama Durumu İçin Ne Yapılmalı?

Günümüzde öğrenme çocukluk döneminden başlar. Bir insanın öğrenmesi hiçbir zaman bitmez, yaşı ilerledikçe çeşitli konularda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir